SEKTÖRÜMÜZDE YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ BİR FİRMAYIZ

AR-GE ve tasarımları ile üretim ve ithalat çalışmalarını yürüten firmamız, her geçen gün kendisini geliştirerek ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Power Elektronik; günümüzde yurt içi / yurt dışı havalimanlarında; pist aydınlatma, kule haberleşme, stadyum, üniversite, kamu ve özel hastanelerin ameliyathane, görüntüleme merkezleri, Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Demir Yolları, hidroelektrik santralleri gibi farklı birçok kuruluşta hizmet vermektedir. Satış sonrası teknik destek hizmetleri, müşteri memnuniyeti ile de rakipleri arasında fark yaratmaktadır. 50’yi aşkın ülkeye ihracat yapan firmamız portföyüne yeni ülkeler ilave ederek Türk Sanayisi’ne katkıda bulunmaktadır.

İzlenimler

Yüksek kalite, ilgili personel, uzun ömürlü ürün sundukları için gönül rahatlığıyla ürün ve hizmet alabiliyoruz. Yerli üretime önem veren çok ilgili bir firma olduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Hüseyin A.

Profesyonel ve kurumsallığı ön planda tutarak kalitesini beğendiğim bir  firma olarak başarılarınızın devamını diler, sürekli birlikte çalışmamızı temenni ederim.

Mustafa E.

Güvenilir, hızlı ve profesyonel ürün ve hizmet için teşekkürler.

Can Y.

Yaklaşık 7-8 yıldır Power Elektronik ile çalışmaktayız. Çok başarılı ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma

Serdar H.

120

Partner Şirket

30

Yıllık İş Tecrübesi

2300

Tamamlanan Satış

90

Kazanılan Ödül
Whatsapp Destek Hattı

Power Elektronik'e Hoşgeldiniz