SEKTÖRÜMÜZDE YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ BİR FİRMAYIZ

Power Elektronik Power Group firmaları ile beraber 1999’ dan bu yana Türkiye’de merkezi İstanbul Ümraniye’de yer alan Güç Elektroniği alanında UPS, Redresör , İnvertör , Konverter, Statik ve Servo Regülatör , STS, Araç Şarj Cihazı, Enerji Depolama, Solar PV İnverter vb. özel ürünlerle tasarım, üretim montaj, satış proje yapmaktadır. Ayrıca Hollanda ve Almanya’da şubeleri olan, Sanayi Bakanlığı Ar-Ge Merkezi Belgesi ve EPDK Şarj Ağı lisansı işletme belgesi ve ürün üretimi montajı tasarımı ile 7*24 saat teknik servisini Türkiye’nin her yerinde ve Avrupa ofisleri ile Almanya ve Hollanda’da tüm Avrupa ülkeleri içinde faaliyet göstermeye devam ediyor.  Power Elektronik A.Ş, Group firması olan Power Solar Enerji A.Ş firması ile de 2012 yılından bu yana Solar, EPC, Mühendislik, Danışmanlık, Proje, Solar Malzeme satışları üzerine faaliyet göstermektedir.

İzlenimler

Yüksek kalite, ilgili personel, uzun ömürlü ürün sundukları için gönül rahatlığıyla ürün ve hizmet alabiliyoruz. Yerli üretime önem veren çok ilgili bir firma olduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Hüseyin A.

Profesyonel ve kurumsallığı ön planda tutarak kalitesini beğendiğim bir  firma olarak başarılarınızın devamını diler, sürekli birlikte çalışmamızı temenni ederim.

Mustafa E.

Güvenilir, hızlı ve profesyonel ürün ve hizmet için teşekkürler.

Can Y.

Yaklaşık 7-8 yıldır Power Elektronik ile çalışmaktayız. Çok başarılı ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma

Serdar H.

120

Partner Şirket

30

Yıllık İş Tecrübesi

2300

Tamamlanan Satış

90

Kazanılan Ödül
Whatsapp Destek Hattı

Power Elektronik'e Hoşgeldiniz