PZT - CUMA | 08 - 18:30
PZT - CUMA | 08 - 18:30

KURUMSAL

Endüstriyel Güç Koruma Sistemler, Güç Elektroniği, Araç Şarj Cihazı, Yenilenebilir Enerji Uygulamaları ve Mühendislik Faaliyetleri

SEKTÖRÜMÜZDE YENİLİKÇİ VE
ÖNCÜ BİR FİRMAYIZ

AR-GE ve tasarımları ile üretim ve ithalat çalışmalarını yürüten firmamız, her geçen gün kendisini geliştirerek ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.
Power Elektronik; günümüzde yurt içi / yurt dışı havalimanlarında; pist aydınlatma, kule haberleşme, stadyum, üniversite, kamu ve özel hastanelerin ameliyathane, görüntüleme merkezleri, Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Demir Yolları, hidroelektrik santralleri gibi farklı birçok kuruluşta hizmet vermektedir. Satış sonrası teknik destek hizmetleri, müşteri memnuniyeti ile de rakipleri arasında fark yaratmaktadır. 50’yi aşkın ülkeye ihracat yapan firmamız portföyüne yeni ülkeler ilave ederek Türk Sanayisi’ne katkıda bulunmaktadır.

VEDAT EMANET

KURUCU VE CEO

1999'DAN BERİ

23 yıl önce başlayan hikayesi ile Power Elektronik, her geçen gün kendini geliştiren hikayesi ile bugünlere gelmiş ve sürekli gelişim ile devam etmektedir. Bugün 30’dan fazla ürün grubu ile hizmet vermekteyiz. 

VİZYONUMUZ

Gelecek odaklı, sektöründe lider bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Güvenli, yeterli, ekonomik, kaliteli, tercih edilen, çevreye, duyarlı bir şekilde üretim yapmak.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

23 yıl önce başladığımız ilk günden bugüne, insana değer katmak amacıyla, işbirliği yaptığımız şirketlerlerle ekonomik başarının tarafların yararına olması için çalışıyoruz. Ürünlerimizin kullanılabilir ve sürdürülebilir olması en temel önceliğimiz. 

Power Elektronik olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde sürdürülebilirlik fikrini esas alıyor, bu çizgide hizmet veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.

+ 0 %

PERFORMANS ARTIŞI

0 +

İŞLETMEYLE İŞBİRLİĞİ

0 +

MUTLU MÜŞTERİ

0 +

ÜRÜN GRUBU