Temmuz 2018, E-Bülten

                                                                                               

 

  E-Bülten  

Temmuz 2018, E-Bülten  

 

Orta Asya bayimiz firmamızı ziyaret etti. Teknik ve ticari bilgi ve eğitim verdik. Kendilerine başarılar dileriz…

 

 

Devlet kurumlarımıza ürünlerimiz ve yeni katma değeri yüksek projelerimiz için teknik eğitim verdik. Katılım gösteren herkese teşekkürler..

 

 

1,5 yıldır Alanya Belediyesine de yapmış olduğumuz santralde elektrik üretiyoruz.

Alanya Belediyesi Güneş Enerji Santrali’nin, Temmuz 2017’de kurulumundan Mayıs 2018’e kadar geçen sürede toplam üretim miktarı 3.824.200 KWH (kilowatsat) olarak kayıt altına alındı. Bu süre zarfında Alanya Belediyesi toplam 1 milyon 794 bin 990 TL gelir elde etti.

https://lnkd.in/eMWwyhk

 

 

 

 

 

Kıbrıs ODTÜ GES 3 yıldır üretime aralıksız devam ediyor..

 

https://lnkd.in/equJ7GZ

 

 

10 kW ongrid güneş çatı uygulaması şematik diyagramı

10 kW ongrid solar roof aplication schamatic diagram 

https://lnkd.in/gzeEV5X

 

Offgrid Solar Schmatic

Dinamik UPS Çözümlerimiz.

Mikro İşlemcili Regülatörlerimiz; 

Özellikle voltaj problemi olan Türkiye, Orta Asya ve Arap ülkeleri gibi yerlerde büyük güçte voltaj regülatörü talepleri olmaktadır. Şebekedeki voltaj yükselmeleri, voltaj düşmeleri, anlık elektrik kesintileri gibi durumlarda voltaj regülatörleri vazgeçilmez hale gelmiştir.

Voltaj Regülatörü; En son kontrol ve izleme sistemleri ile donatılmıştır, daha ileri teknolojiye sahip makinelerin yaygınlaşması ile son kullanıcıya etkinliğini ve güvenilirliğini garanti etmek amacıyla sabit, gürültüsüz kaynağına sahip birincil önem taşımaktadır. Elektromekanik bir ekipman olan voltaj regülatörü bir dijital kontrol sistemi, son derece değişken besleme voltajı regüle ve nominal değere ilişkin bir ±% 0.5 aralığında stabilize edebilir.