Şubat 2015, E-Bülten

 
     

 

Power Elektronik Bülten

              Şubat, 2015 www.powerelektronik.com

 

PARKLAR SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ İLE AYDINLANACAK! Ümraniye Belediyesi ilçe hudutları içerisinde yer alan 100 parkı Power Solar ekibimiz güneş enerjisi led ampüller ile aydınlatacak. Güneş enerjisi gündüzleri akülerde depolanacak geceleri ise led ampüller ile parkları aydınlatacak.

 

BENNİNG MODULAR UPS LER TERCİH EDİLMEYE DEVAM EDİYOR...        

4 yıldır Türkiye ve çevre ülkelerinde tanıtımını yaptığımız ürünle ilgili standart siparişler almaya başladık. %100 Alman tasarım ve üretimi olan Benning modular ve Standalone Ups sistemleri minimum 20 yıl ömür beklentili ürünler olarak kendini ıspatlamıştır.

Benning ürünleri 

10 kva' lık modüllerle 120 kva' ya ulaşan çatı sistemi

20 kva modüllerle 240 kva ya

40 kva lık modüllerle 480 kva ya

200 kva lık modüllerle 1600 kva ya kadar çözüm sunmaktadır.Tüm kritik yüklere %100 çözüm sunan firmamız 7*24 saat kesintisiz hizmet vermektedir                                                                                     

 

 

 

        

 

 

 

SOLAREX FUARINDAYIZ !

Tüm müşterilerimizi 9-11 Nisan 2015 tarihinde standımıza bekleriz…

Salon no: 11. Hall

Stand: A04

2004 yılından bu yana Türkiye'de Solar Enerji ve Solar inverter ürün çözümleri Epc teklif projelendirme konusunda faaliyet gösteren Power Solar A.Ş firmamız 2015 yılındada çok daha büyük projelere imza atarak sektörde her zaman olduğu gibi ilk sıralarda yer almaya devam edecektir. Aynı zamanda Alman malı Benning marka distribütörü olduğumuz son 3L teknolojisi ile pazarda kalitesini ispat ediyor.Titizlikle aldığı işi projeyi en iyi şekilde ve en kısa zamanda tamamlayan firmamız %100 yerli üretim tasarım olan inverterlerini çok kısa zaman içinde sektörün beğenisine sunacak.

HİTZİNGER DİNAMİK UPS’ İN DİĞER RAKİPLERİNE GÖRE ÜSTÜNLÜKLERİ ÇOK DAHA FAZLA !

Neden DUPS ?

-Temizdir.         -Verimlidir.

-Basittir.            -Uzun ömürlüdür.

           %100  Hitzinger tasarımı ve üretimi olan dinamik dizel jeneratör alternatör kinetik enerji modülünden oluşan sistemimiz artık Türkiye pazarında kalitesini göstererek ispat etmiştir. Gerçek anlamda dizel destekli ve 40 yıla kadar ulaşan sistemimizi 1970 yılından bu yana hali hazırda Dünya ülkelerinde başlıca Avrupa, Amerika, Afrika,Türkiye ve Türkiye Cumhuriyetleri Balkan Ülkeleri gibi yerlerde verimli çalışmaktadır.

150 kva dan 2500 kva ya kadar tek modül seçenekli ve 2500 kva dan sonra 10 adet e kadar paralelleme metodu ile n+1-2 seçenekli çözümler sunmaktayız. Ayrıca gaz motor ve ecomode özelliği ile Dünya' daki rakiplerinden her zaman daha önde teknolojisini ve verimliliğini artıran firmamız ayrıca jenerator setleri, alternatör setleri, gpu havalimanı Rotary ve static 400 Hz uçak besleme sistemleri ile bir çok Sektörün kullanacağı ürünleri standart ve özel çözümleri ile projelerde yer almaktadır.

EMLAK KONUT PROJEMİZ...       

İstanbul Sultanbeyli projemizden sonra 20 blok daha Hadımköyde montaja başladık. Ongrid mahsuplaşmalı çalışan sitemiz Türkiye'de ilk ev konut uygulamaları olmuştur.

 

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powerelektronik.com.tr