Nisan 2018, E-Bülten

                                                                                               

 

  E-Bülten  

Nisan 2018, E-Bülten  

 

WİN FUAR  RÖPORTAJIMIZ..

15-18 Mart 2018 tarihlerinde Win Eurasia fuarındaydık.. Win fuarında Fuar TV’nin öncülüğünde röportaj yaptık. Özel ürünlerimize ilgi yoğundu. Birçok kamu kuruluşlarına, özel sektörlere ve öğrencilere uygulamalı ve teknik bilgiler verdik. Power Elektronik olarak çok fazla ürün gruplarımızla standımızda ziyaretçilerimizi ağırlamaktan onur duyduk..

 

https://youtu.be/siw1R1Rluiw

 

SOLAREX FUARINDAYDIK..

05-07 Nisan 2018 tarihlerinde Solarex fuarındaydık. Solarex İstanbul fuarı başarı ile sonuçlandı. Solarex İstanbul Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı, 160’i yurtiçi 42’si yurtdışı olmak üzere toplamda 202 katılımcının iştirak ettiği ve toplam 20.158 ziyaretçinin takip ettiği profesyonellerin buluştuğu bir arena oldu.

Türkiye; hızla artan nüfusu, avantajlı coğrafyası, avantajlı coğrafyanın ihracata katkıları ile dünya çapındaki gelişimini sürdürüyor. Ülkemizde harekete geçen en önemli sektörlerden biri de hiç kuşkusuz, güneş enerjisi sektörü… Son yıllarda güneş enerjisi sektöründe yaşanan gelişmeler, yenilikler ve sektörün örnek dayanışması, güneş enerjisi sektörünü olumlu yönde etkileyen diğer faktörler oldu.

Üreticiler, tüketiciler, satın almacılar, uygulamacılar, yurtiçi ve yurt dışı temsilcileri… Kısacası sektörün tüm mensupları, Güneş Enerjisi Fuarı’nda bir araya geldi.

 

 

HANNOVER MESSE FUARINDAYDIK..

23-27 Nisan 2018 tarihleri arasında Almanya’da gerçekleşen Hannover messe fuarındaydık.. Hannover Messe fuarı dünyanın en büyük endüstri fuarı olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle günümüzde fuarların uzmanlık alanlarına göre özelleştiği ve giderek küçüldüğü varsayılırsa dünyanın en büyük fuar alanlarından biri olan Hannover Messe fuarının tamamının dolması büyük başarı olarak algılanabilir.

 

 

DİKEY RÜZGAR TÜRBİNLERİMİZ

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

·       Rüzgar ile bedava enerji üretimi

·       Dikey tip dizayn

·       40W-100W-500W Güçlerde

·       Kolay kurulum

·       Düşük gürültü

·       Uzun ömürlü

 

PWR-SAWT Dikey tip rüzgar türbini; rüzgar gücüyle dönebilen mekanizma yardımıyla kinetik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren bir yapıdır. Dikey türbin bir dikey ana rotor şaftına sahiptir, bu sayede rüzgar yönünün sürekli değişmesi çalışmasını etkilemez. Kurulduğu yerde zeminde az yer kaplar, bina çatılarına, direk tepelerine rahatlıkla kurulabilir. Rulman yapısının dikey türbinin alt kısmında olması kolayca bakım yapma imkanı sağlar. CBF Bazalt bazlı kanat malzemesi sayesinde hafiftir, dayanıklıdır, Asitten etkilenmez ve uzun ömürlüdür.

 

 

PWR33 OL MODEL UPS’lerimiz..

PWR33 OL Model Serisi UPS üst seviye performans ve koruma özellikleri çok çeşitli elektriksel ortamlara uygun olarak programlanabilen en son DSP teknolojisini kullanır. PWR33 OL serisi ile birlikte, verimlilik, güvenilirlik, ve fonksiyonellik analog teknoloji ile ulaşılmaz seviyelere yükseltilmiştir. Özel ve devlet hastanelerinde, havaalanlarında, fabrikalarda, endüstriyel tesis, makina sektöründe, bankalarda, tersanelerde, enerji üretim santralleri vb. IT sektörlerinde güvenle çalışmaktadır.