Nisan 2015, E-Bülten

 
     

 

Power Elektronik Bülten

              Nisan, 2015 www.powerelektronik.com

POWER SOLAR  GÜNEŞ ENERJİ & TEKNOLOJİ FUARINDAYDI !

Ülkemizin Güneş Enerjisi konusunda bilgilenmesi ve bu konuda gelişme sağlaması için bu yıl sekizincisi düzenlenen Solarex Güneş Enerji ve Teknoloji Fuarına Power Solar ekibimiz de katılmıştır.

 

ARAS EDAŞ SEMİNERİMİZ

6 yıldır Tedaş a yurt geneli yapmış olduğumuz DSP kontrollü akü redresör grubu ürünlerimiz tüm Türkiye’ deki kurumlarda çalışmaktadır. Kurumlarımız kaliteli ürün deyince fark yaratan ve ürünün arkasında sağlam duran firma olarak bizleri tanıması oldukça heyecan verici .

Tüm kurumlarımıza firmamızla beraber uzun yıllar birlik beraberlik içinde sağlıklı ve bol kazançlı çalışmalar diliyoruz.       

                         

STANDART VE ÖZEL ÜRETİM REDRESÖR GRUBUNDA DÜNYADA SAYILI FİRMALAR ARASINA GİRDİK !!!

Firmamız Tübitak Teydeb destekli tasarımını yapmış olduğu TSE belgesi almaya kalitesi ile hak kazanan ürünlerini çok çeşitli güçlerde ve ebatlarda müşterilere yönelik özel istek taleplerini tek tek inceleyip butik üretim tasarımlar yapmaktadır. Redresör konusunda Türkiye’ de pazar payının  %70’ ne sahip olan firmamızı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder uzun yıllar birlikte beraber çalışmayı arzu ederiz.

TEST KABÜLLERİ...

Uedaş ve Teiaş yaklaşık 500 adet 20-300 A arası kabul testlerini yapıp başarı ile sevklere başladı. Sayın 

kurumlarımıza teşekkür eder nice başarılı Arge inovasyon dolu projeler dileriz.

ÜMRANİYE BELEDİYESİ PARK BAHÇE AYDINLATMA PPROJEMİZ..

Power Solar Ekibinin bitirdiği 100 adet aydınlatma direği projesi faaliyete geçti.

Günün en kısa gecenin en uzun olduğu günlerde dahi enerji ve aydınlatma sağlayacak şekilde hesap edilip garanti verdiğimiz sistem ülkemizde bir çok kurum kuruluşlarda beğeni ve kalitesine güven sağladı. 25 yıl performans garantili sistemimizde Akülü ve şebeke olmadan sürekli aydınlatma sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ERZURUM BAYİ PARTNERİMİZ FİRMAMIZI ZİYARET EDEREK EĞİTİM ALDI. 

Firmamızın yurt geneli 45 adet bayisi bulunmakta ve her geçen gün bu sayı HIZLA artış göstermektedir. Yurt içi ve yurt dışı TSE ve eğitim hizmet sertifikalı toplam 70 adet bayi distribütörümüz bulunmaktadır. Tüm bayi partnerlerimize teşekkür eder çalışmalarında başarılarının devamını dileriz.

 

İş İlanı(Tekniker/Teknisyen/Mühendis)

Kesintisiz güç kaynağı sektöründe bakım, onarım ve tamir de çalışacak Elektrik/Elektronik teknisyenleri aranmaktadır!

Genel Nitelikler:

-Güç Elektroniği ve UPS sektöründe deneyimli

-Teknik lise, endüstri meslek lisesi ve yüksek okulların Elektrik/Elektronik/Endüstriyel bölümlerini bitirmiş olmak

-Tercihen Anadolu yakasında,Ümraniye oturmak.

-B sınıfı araç ehliyeti sahibi olmak

-Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması

-Tercihen ingilizce bilen

-Seyahat engeli bulunmayan

İş İlanı(Ar-Ge Mühendisi)

İş tanımı:

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Redresör ve İnvertör pazarında üretim yapan firmamız Ümraniye-Çakmak’ta  kendi binasında  proje sorumluluğu vermek amacıyla Ar-Ge Mühendisi aramaktadır. Tübitak ile destekli olarak yürütülebilen ve aynı zamanda ticarileşmesini de sağladığımız ürünlerimizin yazılımsal ve donanımsal tasarımı, ürün geliştirme , test etme ve seri üretime hazır hale getirme aşamalarında görev alacak olan aday , ilgilendiği projelerde sorumluluk sahibi olacak  ve kariyer gelişimi imkanları da bulacaktır.Uygun niteliklerdeki takım arkadaşlarının firmamıza başvurmalarını rica ederiz.

Genel nitelikler:

* Güç elektroniğinde tecrübeli , kontrol ve modülasyon tekniklerinde bilgi ve deneyim sahibi  * Microchip-DSPIC33F ve DSPIC33E serisi DSC'lerinde ve Texas-C2000 serisi DSC'lerinde uygulama yapmış * Orcad,Eagle gibi çizim programlarına hakim, şematik ve kart tasarımı yapabilen * İngilizceyi iyi bilen * 2-10 yıl deneyimli * Üniversitenin Elektrik&Elektronik bölümlerinden mezun * Erkek adaylar için askerliğini yapmış * Tercihen Ümraniye çevresinde ikamet eden

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powerelektronik.com.tr