Mayıs 2015, E-Bülten

 
     

 

Power Elektronik Bülten

              Mayıs, 2015 www.powerelektronik.com.tr

                                          www.powersolar.com.tr

ANTALYA BÖLGE BAYİMİZ FİRMAMIZI ZİYARET ETTİ EĞİTİM ALDI

Antalya bölge bayimizi firmamızda ağırladık. 2015 ve 2016 hedeflerini bölgede Solar ve Endüstriyel ürünlerimizle ilgili çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. Hemen hemen her gün ayrı bir bayimizi ağırlayıp firmamızı üretimimizi gezdirip son teknolojilerimizi gelişmelerimizi yakından izleme fırsatı yakalıyorlar.

 

ARAÇ ŞARJ CİHAZLARINDA FİRMAMIZ ÖN SIRADA YER ALDI

AC VE DC çıkışlı araç şarj cihazlarımız 16-160 Amper’ e kadar çıkış verebilen monofaze ve treefaze olarak besleme yapmaktadır.

Detay için lütfen tıklayınız.

                         

POWER ENGENEERİNG

Power Engeneering departmanı yurt dışı bir çok ülkede özel petro-kimya rafineri işlerinde çözümler sunuyor. Anahtar teslim UPS redresör akü grubu trafo jeneratör gibi komple sistemlerde en kaliteli ürün çözümleri ile daima ileriye koşmaktadır.

QATAR DOHA PARTNERİMİZ FİRMAMIZI ZİYARET ETTİ

Endüstriyel ürünlerimiz ve Solar enerji çözümlerimizle ilgili çalışmalarımızı yakından geçmek incelemek ve eğitim almak üzere firmamıza Qatar Doha partnerimize detaylı bilgiler verdik. Bölgede solar enerji ile ilgili projeleri  beraber takip edip bir çok işlere imza atmaya devam ediyoruz. 

 

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ve İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİMİZ DÜZENLİ ve HIZLI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR…

Firmamız Kalite Yönetimi konusunda sürekli kendini iyileştirmekte, çalışanlarının bilinçlendirilmesi ve Toplam Kalite Yönetimini uygulayarak ürün grupları ile birlikte toplam müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedef edinmiştir.

 

POWER  ELEKTRONİK KENDİ BİNASI ÜZERİNDE SOLAR ENERJİ ÜRETİYOR …

30 kWp Solar Enerjili sistem Power bina üzerinde üretilip şebekeye satış mahsuplaşmalı olarak on grid dizayn edildi. Tüm müşterilerimizi firmamıza bekler, daha az maliyetle temiz enerji üretmenizi sağlayabiliriz.

 

ALMANYA İHRACATIMIZ..

400 adet  18 V DC,  50 A redresörlerimizi seri üretimlerini yapıp parti parti  ihtiyaç yerlerine sevk ediyoruz.

 ÜRETİM DEPARTMANIMIZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İş İlanı(Tekniker/Teknisyen/Mühendis)

Kesintisiz güç kaynağı sektöründe bakım, onarım ve tamir de çalışacak Elektrik/Elektronik teknisyenleri aranmaktadır!

Genel Nitelikler:

-Güç Elektroniği ve UPS sektöründe deneyimli

-Teknik lise, endüstri meslek lisesi ve yüksek okulların Elektrik/Elektronik/Endüstriyel bölümlerini bitirmiş olmak

-Tercihen Anadolu yakasında,Ümraniye oturmak.

-B sınıfı araç ehliyeti sahibi olmak

-Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması

-Tercihen ingilizce bilen

-Seyahat engeli bulunmayan

İş İlanı(Ar-Ge Mühendisi)

İş tanımı:

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Redresör ve İnvertör pazarında üretim yapan firmamız Ümraniye-Çakmak’ta  kendi binasında  proje sorumluluğu vermek amacıyla Ar-Ge Mühendisi aramaktadır. Tübitak ile destekli olarak yürütülebilen ve aynı zamanda ticarileşmesini de sağladığımız ürünlerimizin yazılımsal ve donanımsal tasarımı, ürün geliştirme , test etme ve seri üretime hazır hale getirme aşamalarında görev alacak olan aday , ilgilendiği projelerde sorumluluk sahibi olacak  ve kariyer gelişimi imkanları da bulacaktır.Uygun niteliklerdeki takım arkadaşlarının firmamıza başvurmalarını rica ederiz.

Genel nitelikler:

* Güç elektroniğinde tecrübeli , kontrol ve modülasyon tekniklerinde bilgi ve deneyim sahibi  * Microchip-DSPIC33F ve DSPIC33E serisi DSC'lerinde ve Texas-C2000 serisi DSC'lerinde uygulama yapmış * Orcad,Eagle gibi çizim programlarına hakim, şematik ve kart tasarımı yapabilen * İngilizceyi iyi bilen * 2-10 yıl deneyimli * Üniversitenin Elektrik&Elektronik bölümlerinden mezun * Erkek adaylar için askerliğini yapmış * Tercihen Ümraniye çevresinde ikamet eden

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powerelektronik.com.tr