Eylül 2018, E-Bülten

                                                                                               

 

E-Bülten Eylül 2018

 

Afrika projelerimiz hızla ilerliyor birçok ülkede bayi partner çözüm ortaklarımızla işbirlikleri yapmaya devam ediyoruz.

 

 

 

Elektrik olmayan yerlere Güneş ve Rüzgar enerjisi akülü depolama çözümlerimizle 19 yıldan bu yana enerji vermeye devam ediyoruz.

 

 

Dinamik UPS Kesintisiz Aküsüz Jeneratörlü Güç Kaynağı

Sanayileşmenin getirdiği elektronik cihazların gittikçe önem kazandığı şu anda her şeyin hesaba katılması ve çok iyi projelendirilmesi gerekmektedir. Bir binanın, fabrikanın, hastanenin tasarımında mimari ve elektrik projelerini çizip tasarrufu nasıl sağlayabilirizi düşünüyorsak, bunların başında gelenlerden birisi olan elektrik tasarrufunu da aynı ciddiyetle ele almalıyız. Yatırımlar ve alınanlar uzun ömürlü olduğu için kullandıkça geri dönüşümünde fayda getirmelidir.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız..

 

Değerli Müşterilerimiz,

Bugüne kadar Türkiye’deki kurulan güneş santrallarındaki akü redresör grubu ürünlerinin %80’in firmamızın üretmiş tasarlamış olduğu ürünler olduğunu, ayrıca yine Teiaş ITM, Hydro Hes ve Res termik doğalgaz santrallerinde ise %50 civarında Power Elektronik Tübitak teydeb AR-GE destekli üretilen ürünler olduğunu tüm dünyaya duyurmaktan her zaman kıvanç duyarız.

Dear Valued Customers,

We're very proud of informing you that about 80% of battery chargers (rectifiers) used in the Solar Power plants in Turkey, were the ones designed and manufactured by our Company.

We're also proud of announcing to the whole world, that roughly the 50% of the battery chargers (rectifiers) installed in Turkish Electricity Division-HV (High Voltage Substation), Hydroelectric Power Plants, Wind Power Plants and Natural Gas Power Plants,  were the ones manufactured by our own R&D with TUBITAK (state fund) support.

 

Özel istek ve taleplere hızlı teknik bilgi birikimleri ile çözüm sunabilen firmamız aldığı devlet ve özel projelerde birçok yurt içi yurt dışı projelerinde ses getirmeye devam etmektedir.

 

 

Muhtelif güçlerdeki bazı redresör ürün grubumuz için 60146 standardını firmamız başarı ile alıp testlerden geçmiştir.

 

 

Power Solar ve Power Mühendislik işbirliği ile İTÜ Meteroloji bölümünden Sayın Prf. Dr. Ahmet Duran Şahin hocamızın eşliğinde beraber yüzer ges santralları üzerine proje çalışması yapmaya devam ediyoruz. Dünya genelinde hızla artan taleplere hızlı depolama çözümlerimizle beraber sağlıklı kaliteli uzun ömürlü çözümler sunmaya devam ediyoruz.

 

 

Güç Elektroniği konusunda Türkiye’de lider konuma yaklaşan firmamız farklılık ve inovasyonda hızla ilerlemektedir.

Power Elektronik A.Ş Ar-ge Ekibimiz müşterilerimize en doğru en teknik detay bilgileri 20 yıldan beridir yurdumuza kurumlarımıza detaylı bilgi eğitim seminer vermeye devam ediyor ve edecektirler.

 

 

Enerji santrallarımızı Power endüstriyel redresör ve Ups’ lerimizle  %100 güvenli bir şekilde besliyoruz.