Ekim 2016, E-Bülten

 

 

 

                                                                                                                                                                                  

Power Elektronik Bülten

 

 

 Ekim, 2016

 

www.powerelektronik.com.tr       www.powersolar.com.tr   www.powermuhendislik.com.tr

 İstanbul Seminerimiz…

 

Hitzinger teknik satış müdürü Mr. Webinger CHRISTOPH katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Hitzinger Dinamik UPS ve Solar  Enerji seminerimiz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Seminere katılım gösteren ilgili kurumlarımıza teşekkür eder,  ileriki süreçlerde yine bir araya gelmeyi temenni ederiz.

 

 Ankara Seminerimiz…

 Akü Emülatörü - IGBT Serisi

 

-Otomotiv Test Tezgahı ve Diğer Tepe Uygulamaları İçin

-Programlanabilir Yüksek Gerilim Kaynağı

-Herhangi Bir Teknolojinin Benzer Aküleri

-Son Derece Dinamik IGBT Güç Devreleri

-Mevcut DC 600/800/1000 Volt Çıkışları

-1500 veya 400 kW Genişletilebilir

-Tam Sinüs Dalga Enerjisi ile Yenileme

-Değer: Ölçeklenebilir Sistem ve İsteğe bağlı Bileşenler

-Modüler Tasarım

Ekim ayı’nda çok yoğun sektörel fuarlarda yeni ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Yurt içi ve yurtdışı birçok noktadan  gelen müşterilerimize bilgi verip istek ve taleplerini alıp çalışmalara başladık ilgi gösteren tüm müşterilerilerimize ve firma çalışanlarımıza teşekkür eder çalışmalarında sağlık mutluluk ve bol kazanç dolu günler dileriz.

 Türkiye genelinde yüksek performanslı panellerimiz ile güven ve saygınlığımızı arttırmaya devam ediyoruz..

 

Mobil Statik Kesintisiz Güç Kaynağı

 

POWER 300 kVA Mobil Statik Kesintisiz Güç Kaynağı arazide çalışan yüksek güçlü haberleşme ve benzeri sistemleri kesintisiz olarak beslemek üzere askeri standartlarda tasarlanmış ve üretilmiş dayanaklı ve güvenilir Güç Sistemleridir.

Mobil Statik Kesintisiz Güç Kaynağı her türlü arazi şartına kolaylıkla uyum sağlayabilmekte ve hassas sistemlerinize kesintisiz ve güvenilir enerji sağlayabilmektedir.

Power Group; tüm takım çalışanlarının ISO 9001 Eğitimine katılımını sağlamış olup yönetim sistemi performansını sürekli iyileştirmeyi hedef almıştır. 

Bilindiği gibi bir ülkenin kalkınması’ndaki  başlıca göstergelerden biri, tüketilen enerji miktarıdır. Günümüzde ülkelerin  karşı karşıya bulunduğu sorunlardan en önemlisi enerjidir. Böyle bir sorunun çözümünde  temiz enerjinin üretilmesi,  depolanması, dağıtılması ve kullanılması, ulusal ve uluslar arası düzeyde yapılan çalışmaların önemli bir bölümünü  oluşturmaktadır.

 

İstanbul Teknik Üniversitesinin düzenlemiş olduğu bu sempozyumda ülkemizdeki temiz enerji kaynaklarının  belirlenebilmesi ve kullanılması için değişik bilim dallarında çalışan kişi ve birimlerin görüşlerini tartışabilecekleri,  tanışabilecekleri ürünleri sergileyebilecekleri bir ortam oluşturmaktır. Bizlerde bu ortamda bulunmaktan memnuniyet  duymaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powerelektronik.com.tr