Ekim 2014, E-Bülten

 

 
     

 

Power Elektronik Bülten

              Ekim, 2014 www.powerelektronik.com

 

 16. yıl yemeğimiz...

Power Elektronik 16. Yılına girerken, son 15 yılı değerlendirip gelecek 15 yıl ki planları, hedeflerini kısa, orta ve uzun vadede yapacaklarını çalışanları ile paylaştı. Türkiye'de konusunda HIZLA ve kararlı kaliteli ürünleri ile pazarda farklı bir yeri olan firmamıza destek veren tüm müşteri, bayi ve çalışanlarımıza teşekkür eder, nice yıllar dileriz.

ORDU-GİRESUN HAVALİMANI KABÜLLERİ

15 Mart 2015'de açılması planlanan Ordu - Giresun Havalimanı  kabulleri başarı ile yapılıp sahaya sevk edildi. Tam yükte 20 dakika bekleme süreli paralel ve redundant Kesintisiz Güç Kaynakları ile uçaklar artık güvenle uçuşlarını tamamlayacaklar.

TEİAŞ TESTLERİ BAŞARI İLE TAMAMLANDI...

 

Yeni model DSP serisi 60 kVA Kesintisiz Güç Kaynaklarımızda üretime girdi...

Yüksek frekans, IGBT rectifier, P6000 serisi ürünümüze ilgi her geçen gün büyüyor. Kullandığımız malzeme kalitesi ile ürünümüzün teknik değerleri her zaman proje ve testlerden başarı ile ve ilk testte geçmektedir. Ürün kalite ve üretim, Ar-Ge departmanımızı tebrik eder nice büyük projelere imza atmalarını temenni ederiz.

  TEİAŞ SEMİNERİMİZ

Uzun yıllardır Sektöründe en çok üzerinde durduğumuz konu olan eğitim seminerlerimiz düzenli olarak devam etmektedir. TEİAŞ Genel Müdürlüğü ve Grup Müdürlüklerine ürünlerimizin avantajlarını anlatarak onların istek ve taleplerine önem vererek daha iyisini her zaman yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.

REDRESÖRLERİMİZ

2500A' e kadar 110-220VDC redresörler, MODBUS haberleşme arayüzü ile projelere yoğun bir şekilde cevap verip, eğitimini ve testini müşterilerimizle beraber yapıp devreye alıyoruz.

Paralel redundant yedekleme olarak çalışabilen ürünlerimiz, endüstriyel pazarda TEDAŞ-TEİAŞ-EÜAŞ ve demiryollarında yoğun ilgi görmektedir. Tüm müşterilerimizi bu ürünleri göstermek için firmamıza davet ediyoruz.

 

 

 

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz:

info@powerelektronik.com.tr