Ağustos 2018, E-Bülten

                                                                                               

 

  E-Bülten  

Ağustos 2018, E-Bülten  

  • Enerji Santrali projelerimizin geçici kabulleri başarı ile yapılıyor.  

 

  • Teknik Servis ve bayi partnerlerimize eğitim vermeye devam ediyoruz..

Power Elektronik yaygın servis ve bayi ağı ile müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetler gösteriyor. Bu doğrultuda hizmet kalitesini sürekli geliştirmek amacıyla servis ve bayilere eğitimler düzenliyor.1999 yılından bu yana teknik konuların yanı sıra Power Elektronik kişisel gelişim eğitimlerine de önem veriyor. Sektörün yetişmiş kalifiye eleman ihtiyacına karşılık vermeyi hedefleyen eğitimlerde başarı gösterenler ‘Başarı Belgesi’ almaya hak kazanıyor.

 

 

 

  • Yurt içi ve yurt dışı bayilerimizle bir araya geldik. Gelecek dönem hedeflerimiz hakkında konuşarak keyifli dakikalar geçirdik.

 

 

 

  • Power Group ekibi birarada..

 

 

 

  • Power Solar Sudan’ da yeni projelere imza atmaya devam ediyor..  

Sudanda fabrika çatısına kurulan 250 kW polikristal güneş panelleri 10 kVA offgrid inverterlerle projelendirilmiş olup bir projenin daha sonuna gelinmiştir. Hayırlı uğurlu olsun.

 

  • UPS ile Enerji Verimliliği ve Önemi

 Kesintisiz güç kaynakları, elektrik enerjisi ile beslenen sistemler için gittikçe daha büyük önem kazanmaktadır.         Elektriksel bir sistemin korunmasında ve enerji kesintisi durumunda sistemin devamlılığını sağlama açısından kesintisiz güç kaynakları büyük önem arz etmektedir.Kesintisiz güç kaynakları, elektrik enerjisi ile beslenen sistemleri hem olumsuz şebeke koşullarına karşı koruyan hem de enerji kesintisi sırasında enerji sağlayarak sistemin devamlılığını sağlayan kaynaklardır. UPS kullanılan sistemlerde kritik yüklerin mevcut olması, UPS’lerin de en az bu kritik yükler kadar önemli olmasını sağlıyor. Bu bakımdan UPS ile elde edilen enerji verimliliği, sistemin maliyetini ve işletme harcamalarını düşürmek konusunda büyük bir rol oynuyor. Günümüz UPS teknolojisi ise “maksimum verimlilik, minimum kayıp” ilkesine göre gelişim göstermektedir. UPS sistemleri sayesinde iş gücü kaybı, veri kaybı gibi zararlar minimum hale getirilip sürdürülebilirlik seviyesi arttırılmaktadır.